Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viss pārējais » Ziņu raksti » [Pasākums] Baltijas Drifta čempionāts - PRO klase
[Pasākums] Baltijas Drifta čempionāts - PRO klase
wuxmachine Pievienots: Pirmdiena, 16.04.04, 11:38 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 1081
GENERALISSIMO
LATVIJAS DRIFTA SEZONAS ATKLĀŠANA. BALTIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTS-PRO KLASE.
Baltijas PRO drifteri sezonu atklās bīstamajā Raganas katlā


Latvijas drifta sezona šogad iesāksies ar vērienīgām starptautiskām sacensībām – 7. maijā Biķernieku trasē tiks atklātas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO drifta čempionātu sezonas. Savukārt 8. maijā pirmo reizi šosezon spēkiem mērosies kuplās Latvijas drifta kausa Street un ProAm klases, un arī viņi šoreiz to darīs Raganas katlā.

Īpaša šī Baltijas drifta sezonas atklāšana būs ar to, ka sacensības tiks aizvadītas Biķernieku moto trases kalniņos jeb tā sauktajā “Raganas katlā”, kuru pagājušogad ļoti iemīļoja drifteri. Šī Biķernieku trases daļa izceļas ar pamatīgām reljefa maiņām, nepārskatāmiem līkumiem un mazām drošības zonām, padarot to par neaizmirstamu piedzīvojumu gan braucējiem, gan skatītājiem. Zinot Baltijas PRO pilotu līmeni, šīs sacensības noteikti paliks atmiņā ar iespaidīgu sniegumu.

Organizatori uzsver, ka no trases malās esošajiem kalniņiem būšot iespējams pārredzēt teju visu trasi. Jāatzīmē, ka 8. maijā notiekošais Latvijas drifta kauss tiks aizvadīts arī Raganas katlā, piedāvājot Street un ProAm klasēm pierādīt sevi trasē, kuru paši tik ļoti ir vēlējušies braukt.

Šogad lielus pārsteigumus sagādās PRO klase, jau labi pazīstami drifta braucēji un komandas no PROam klases ir pārgājuši uz PRO klasi, uz doto momentu plānojās, ka šogad Latvijas drifta čempionāta PRO klasi pārstāves vismaz 20 braucēji.

Īpaši jāuzsver tas, ka gan 7. maijā, gan 8. maijā būs atvērtie dalībnieku parki, kas nozīmē, ka skatītāji bez papildus samaksas varēs tuvumā aplūkot jaudīgos drifta automobiļus, kā arī tikties ar saviem drifta elkiem. 7.-8. maijā dalībnieku parkā bezmaksas darbosies bērnu atpūtas laukumiņš pateicoties Skrīveru saldumiem un ar 1188 uzziņu dienesta atbalstu būs bezmaksas piepūšamā atrakcija bērniem.

Tā kā 7. maija Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO driftu čempionāta atklāšana un 8. maija Latvijas drifta kausa sezonas atklāšana būs divi dažādi pasākumi, uz katru būs pieejamas arī atsevišķas biļetes. Uz Baltijas PRO klašu sezonas atklāšanu 7. maijā biļešu cena iepriekš pārdošanā ir 10 eiro, savukārt uz 8. maijā notiekošo Latvijas drifta kausu biļešu cena iepriekš pārdošanā būs 8 eiro, bērniem iepriekšpārdošanā uz katru dienu 3 EUR.

Pasākuma video:


Vairāk informācijas: http://www.driftlatvia.com
© bilesuserviss

Mans komentārs: 
Pēc manām domām, šis ir viens no diviem labākajiem drifta posmiem Latvijā sezonas laikā (otrs labākais - Drift Allstars(Eiropas labākie drifteri)), jo trase ir patiesi interesanta un šis pasākums varētu patikt arī tiem, kuri īsti neinteresējas par driftu vai par autosportu kā tādu. Tiesa, visa trase nav pārredzama, kā minēts aprakstā, jo traucē kalni, lejas, koki utt., bet visā visumā var atrast "labu spotu", no kura var redzēt pus trasi. Pagājušajā sezonā biju uz šo pašu posmu, godīgi sakot biju gaidījis vilšanos, taču manas domas ātri vien mainījās, jo trase ir ļoti interesanta un neparasta gan drifteriem, gan skatītājiem. Pats savām acīm pieredzēju divas avārijas. Īsumā sakot, iesaku šo pasākumu apmeklēt, ja nav citu plānu un gribas izlīst no mājas. Varu garantēt, ka nenožēlosiet un laiks nebūs izmests "vējā".

Pagājušā gada video(iesaku noskatīties, manā skatījumā video ļoti kvalitatīvs):

 
Forums » Viss pārējais » Ziņu raksti » [Pasākums] Baltijas Drifta čempionāts - PRO klase
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: