Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Jura sasveicināšanās.
Jura sasveicināšanās.
Jurits Pievienots: Svētdiena, 12.04.08, 19:19 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 12
Jauniņais
Hello,Hi,Šalom,Yo vai kā tur citveid var pateikt. Tātad laikam man nav jāsaka kā mani sauc, jo,ja jums ir galva uz pleciem, pēc mana nika noteiksiet manu vārdu.
Esmu 14 gadus vecs čilleris / jauneklis / bērns vienalga kā teikt . Brīvajā laikā kapāju šņab.. pfuu florbolu. Spēleju Ādažu u16 komandā. Jā, 14 gados u16 komandā. Kkādas 12 spēles man ir laikam 9 punkti, 6 bankas 3 piespēles, bet nu diezin vai jums tas interesē. Dzīvoju es Ādažos, lieliskajā pilsētā, kur ir vesels 1 lielisks restorāns jeb Hesburgers, kurš ir apnicis jebkuram kurš šeit dzīvo. Ja šito lasa kāds no Ādažu domes, tad please uztaisiet maķīti, lai es varu kļūt vēl resnāks. Da labi, nēesmu es resns, 170cm augums paši domājat kam, ķermenim vai pim.... un svars 55 kg arī tam pašam pēc jūsu patikas. Uz pc uzkapāju dažkārt CS, kad pilnībā nav ko darīt, bet tā pārsvarā spēlēju xbox un ballējos ārā. Protams kā visi citi gaidu vasaru un "Kaiju" atvēršanos kur varēs ballēt katru 5dienu. Krč jā, dīvaina sasveicināšanās - kādam noteikti nepatiks, jo es te runāju tāka tāds dzērājs bet man ir tikai 14, bet kāds arī pasmiesies, krč YOOOO , BROS!

[table]+2 reputācijas par sasveicināšanos. © wuxmachine[/table]
 
wuxmachine Pievienots: Svētdiena, 12.04.08, 19:24 | Ieraksts # 2 Offline

Ieraksti: 1081
GENERALISSIMO
Sveicināts! Sasveicināšanās gan tāda netradicionāla, savāda taču vismaz kaut kas savādāks. ;D
Kur uzzināji par šo saitu?



 
Jurits Pievienots: Svētdiena, 12.04.08, 19:32 | Ieraksts # 3 Offline

Ieraksti: 12
Jauniņais
BigBore ir mans brālēns, vakar atvilkās pie manis ciemos un iegāja, un šodien izlēmu pats iereģoties, tākā + reputāciju viņam ! biggrin
 
BiGBoRe Pievienots: Pirmdiena, 12.04.09, 10:13 | Ieraksts # 4 Offline

Ieraksti: 72
Māceklis
Welcome @ BUZZ smile

esmu kroplis, ty
 
discplex Pievienots: Pirmdiena, 12.04.09, 13:11 | Ieraksts # 5 Offline
Ieraksti: 140
Entuziasts
Laikam jāsauc savi radi šurp uz BUZZ:D
Sveiks Jurčooonn


 
quartz Pievienots: Pirmdiena, 12.04.09, 14:33 | Ieraksts # 6 Offline

Ieraksti: 171
Inženieris
+ discplex xD
Nu anyway sveiks.


 
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Jura sasveicināšanās.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: