Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Sveiciens no manis!
Sveiciens no manis!
FleaFlicker Pievienots: Pirmdiena, 12.01.02, 18:17 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 11
Jauniņais
Tātad saksim ar nelielu informācijas atdevi par mani, lai saprotat ar kādu cilvēku jums ir darīšana :)
Tātad mani sauc Niks. Man ir 14 gadi, ja ir vajag manu uzvārdu, tad pa pm, jo netīk ka kādi homiķi aicina.
Dzīvoju es Latvijā un ja tā precīzāk tad Ventspils novadā, Puzes pagastā.
Teiksim tā kad man nav tādi īpaši hobiju ar kuriem te vēlētos padalīties, bet kā savu nodarbošanos varu minēt datoru un visu kas ar to saistīts un arī nākotnes plāni ir izmācīties par programmētāju, bet, skatoties uz kādu no sporta veidiem tad varu pieminēt futbolu, florbolu, basis. Uz nevieniem trenniņiem neeju, jo nav tāda vajadzība, tos sporta veidus spēlēju for fun!
Brīvo laiku parasti pavadu pie datora, nav jau tā kā jūs domājat kad es šeit tik sēžu un spēlēju spēles piemēram mani tagadējie plāni ir vidēji apgūt video montāžu. Skype ir, kā manas otrās mājas, jo tur pavadu visu cauru dienu.. Ja kāds no draugiem uzaicina kautkur iziet retos gadījumos es spēju atteikt, bet tas jau pats pa sevi. Nav bijuši manā dzīvē sevišķi interesanti gadījumi vienīgais kas manliekas ir tas, kad es nevienu reizi neko neesmu salauzis, bet mana muča, sasita divas vecākā brāļa meičas, dažu iemeslu dēļ.
Par šo aktīvo BUZZ projektiņu uzzināju no quartz, normāls krabis. Tas arī būtu viss par mani!

Tagad nedaudz par mani iekš Counter-Strike
Serveros pārsvarā spēlēju ar niku: FleaFlicker, sluG!
Nu csu aptuveni spēlēju 5gadus, pirmo reizi iemēģināju 8 gados, un tad man likās, ka šī spēle ir galīgi garām utml, bet ar laiciņu, kad no viena ciematiņa, bija skolas biedri ik dienu spēlējām, bija interesanti, ar laiku viņi sāka spēlēt citas spēles, bet es paliku pie cs, un rekur rezultāts. ;)
No csa neko neesmu nopelnījis, un arī netaisios, jo zinu, kad neesmu gatavs kautkādiem turnīriem, jo vienu laiciņu nespēlēju, dēļ tā ka dators saplīsa (nodega) mans skills tika dzēsts, bet tagad sāku atkačāties, anyway spēle interesanta. :)

Mans mīļākais ierocis ir: Awp/usp/ak47/UZI!
Mana mīļākā mape ir: De_Nuke/De_Inferno!

Par pokeru: Nespēlēju, un neinteresē!
Tas arī viss, ar cieņu. :)


P.S. Es pēc parauga nerakstīju, jo paraugi man liekas kautkādi dīvaini, labāk ir, kad cilvēks pacenšas un uzraksta par sevi nelielu stāstiņu.








Ieraksts labots: FleaFlicker - Pirmdiena, 12.01.02, 18:18
 
DiaScal Pievienots: Pirmdiena, 12.01.02, 19:14 | Ieraksts # 2 Offline

Ieraksti: 135
Entuziasts
čau,de inferno ir ne pārāk laba ,bet nuke mape man patik :d
man liekas es kādā serverī esmu spēlējis kopā ar sLug,ka tik tas surf nebija?


Palīdzēju ? Palielini reputāciju!

Ieraksts labots: Frapijs - Pirmdiena, 12.01.02, 19:15
 
quartz Pievienots: Pirmdiena, 12.01.02, 20:07 | Ieraksts # 3 Offline

Ieraksti: 171
Inženieris
Sveiks, esi jau zināms no citiem projektiem ! Lai veicas @ buzz :/

 
wuxmachine Pievienots: Otrdiena, 12.01.03, 11:09 | Ieraksts # 4 Offline

Ieraksti: 1081
GENERALISSIMO
Sveicināts. :)


 
Laudans Pievienots: Otrdiena, 12.01.03, 12:08 | Ieraksts # 5 Offline

Ieraksti: 102
Entuziasts
Sveiks,indriķ! ;D
Sen neredzēts!


 
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Sveiciens no manis!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: