Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Čau visiem
Čau visiem
florbols111 Pievienots: Piektdiena, 13.01.04, 23:43 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 6
Jauniņais
Kāds Tomass ir dzīvē?

Esiet sveicināti visi cienījamie, ne tik cienījamie un lameri no flip.lv Noteikti, ka šo visu, ko te uzrakstīšu, neviens pat nelasīs, bet es tomēr uzrakstīšu par sevi īsu stāstiņu. Tātad mani sauc Tomass Zonne. Esmu 16 gadus jauns. Esmu samērā nopietns cilvēks. Kad ar mani joko, tad jokiem jābūt ar kaut kādu labu domu, citādi man tas tiešām smieklus neizraisa - gluži otrādi, bez tam man jokot īpaši nepatīk, arī tas bieži neizdodas. Jau no bērna kājas labi mācos valodas, proti, pat nemācoties es tās mācos - skatoties filmas, da jebko. Ja mācītos, tad jau vispār super būtu, bet mana attieksme uz mācībām ne visai. Jā, nu kādreiz jau biju baigākais zubris, nedod Dievs kādu stundu palaist garām vai neizpildīt mājasdarbu. Protams, 6. klasē nāca pirmā mīlestība, un man nolaidās uz mācīšanos. Nu jā, ko gan tur vairs, 3 gadus mocīju skolotāju pacietību, līdz beidzot viņi no manis tika vaļā. Žēl, bija jauki ar viņiem bazarēt. Esmu samērā tiešs cilvēks, ļoti nepatīk tie, kas vērpj intrigas un tā tālāk - vārdu sakot, pliekanie cilvēki. Pēc dabas neesmu nekāds kauslis, bet vienu brīdi bija uzgājis, ka vismaz reizi vai divas mēnesī sanāca pavicināt dūres. Es jau sevi uzskatu par baigāko veiksminieku, ņemot vērā to, ka parasti par ar zilumiem neparādījos mājās. Neesmu arī no tiem lielajiem tusētājiem, kam patīk staigāt pa diskotēkām un tādā garā - esmu pasīvā tipa cilvēks (ne jau lēnais divplāksnis), kuram patīk vienkārši ietusēt savu draugu bariņā. Tagad vēl arī spēlēju florbolu, FK Rīgā. šeit jau 3 gadus kapāju. iepriekš spēlēju Ulbrokas komandā tur dabujām 3 vietu Latvijas čempionātā. šo gad ar FK Rīgu dabujām 1 vietu Latvijas čempionāta 2 divīzijā

Tomassa @ Counter-Strike

Kādreiz, kad es dzīvoju citur. Līdz tam es visu laiku sēdēju un mājās zubrijos. Kad man pirmo reizi pieslēdza internetu - 2009. gada - es ielīdu gignā. Tad es pirmo reizi spēlēju CS 1.6. Nu jā, kāds gan no manis tur skillārs, ja: pirmkārt, CS 1.6 nebiju pat spēlējis, otrkārt - nebiju spēlējis serverī (tikai lokālajā). Protams, sākumā neko nepratu un tādā garā, tad jau iemācījos. Spēlēju CSS ar botiem Expert līmenī, biju tur pārākais, līdz ar to skills man ātri pieauga. Tad nu man apnika gign, izdomāju apskatīties, ko gign piedāvā no citiem serveriem. Sēdēju, līdz ieraudzīju kko interesantu - JB. Sākumā bija doma - watafak? Nu labi, ielīdu tajā JB. Tad es pirmo reizi ieraudzīju, kas ir JB Vispār ne sūda nesapratu - nezināju, kas ir jādara, kas ir freeday, skilli un viss pārējais. Runājot par manu niku, tas radās vēl pirms daudziem mēnešiem, kad es tusēju ar draugiem tad iešāvās prātā kaut kādi burti un izveidojās šādi. Nu tas takā būtu viss.
 
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Čau visiem
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: