Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Humors » Anekdotes
Anekdotes
wuxmachine Pievienots: Piektdiena, 12.03.16, 19:45 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 1081
GENERALISSIMO
1.Pēcis: "Tagad mums ģimenē ir viss!" "Kā Tu zini?" "Kad tētis atbrauca no kūrorta ar triperi, mamma teica: Tā tik mums vel trūka!"

2.Pārdevēja: - Maksāsiet skaidrā vai ar karti? - Nē, zin, pālī un ar globusu!

3.Dēls aizkaitinātā balsī: Tēti, es nekad vairs neiešu kopā ar Tevi braukāties ar ragaviņām! Tēvs: Aizveries un velc!

4.Es nemaz nebiju piedzēries! - Vecīt, tu paņēmi ratus un skrēji cauri sienai un teici: '' Mēs dodamies uz Cūkkārpu!

5.-Cik reizes tu uz viņu šāvi? -Desmit. -Un cik reizes trāpīji? -Nevienu. -No kā tad viņš nomira? -No smiekliem

6.Vīrs: Tu runā kā stulbene! Sieva: Es runāju, lai tu saprastu.

7.- Jānis no pagalma mammai logā bļauj. - Mamū,pamet man lūdzu 50sant. - Labi,bet ja pazaudēsi? - Nekas,ietin piečukā,atradīšu!

8.Naktī es apgūlos savā gultā, Skatījos skaistajās zvaigznēs, mēnesī un debesīs ... Un tad es iedomājos, kur, pie velna, ir mans jumts?!

9.Sieva prasa vīram: -Kāpēc tu mani nekur neesi vedis ceļojumā? Vīrs: -Es tagad eju iznest miskasti, ja gribi, vari nākt līdzi.!!!

10.Tu nokriti??Nē, man saniezējās celis un es pret asfaltu pakasīju!

11.intervija. "Vai tā ir taisnība, ka Latvieši gandrīz uz katru jautājumu atbild ar pretjautājumu?"- Kurš Jums to ir teicis?

12.Boss:" Kapēc Tu nestrādā !" Es :" Es neredzēju ka Tu nāc!

13.Kā Tu saprati, ka viņa bija galīgi piedzērusies? - Man atnāca sms ar tekstu ''Piezvani man, es nevaru atrast telefonu...

14.Mana učene ir stūlba! - Kāpēc? - Iedomājies, es bikucīt nokavēju stundu un viņa man čakarēja smadzenes visas 5 atlikušās minūtes!

15.Vecāki mani mācīja neatvērt durvis svešiem cilvēkiem.Izaugu un pieteicos darbā par autobusa šoferi.Atlaida jau pirmajā dienā

16.Pēc 60 gadiem: - Omīt, nodziedi kādu dziesmu no saviem laikiem!! Omīte: - I'm sexy and i know it.



 
Forums » Izklaide » Humors » Anekdotes
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: