Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Humors » Izteicieni par uCoz
Izteicieni par uCoz
wuxmachine Pievienots: Sestdiena, 12.01.28, 16:28 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 1081
GENERALISSIMO
Quote
Lietotājs : Sveicināti, lūdzu palīdziet, kāpēc man pazudušas saita bildītes?
Speciālists : Sveicināti. Jums nepareizi norādītas adreses uz šīm bildītēm - failu menedžerī to vispār nav.
Lietotājs : A vai tad tās nedrīkstēja izdzēst?! Ooo, ko tad man tagad atkal no jauna tās jālādē iekšā ..?!


Quote
"Es nedēļu nevarēju atvērt savu saitu. Atnāca speciālists un pateica, ka nedarbojas interneta pieslēgums. Kāds te sakars ??!!"


Quote
"Palīdziet ar Fotoalbūmu - viņš aizbraucis stūrītī un negrib atgriezties ..."


Quote
"Kā piereģistrēties iekš gūgl absent ?"


Quote
"Sveicināti. Kā pievienot savu domēnu konstruktoram, kuru izveidoju pie jums ?"


Quote
"Pārdodu css priekš uCoz. Rakstīt uz ICQ"


Quote
"Kā izveidot rāmīti apkārt border`am ?"


Quote
"Bļin, palīdziet, kāpēc kad es nospiežu pogu 'Reģistrācija', mani pārmet uz kaut kādu lapu ar laukiem 'Niks, Parole, e-pasts, paraksts'?, kur man ir kļūda?!"


Quote
"Parole Vadības Panelim man bija svītrkods no salvešu bundžiņas, bet bundžiņu esmu jau izmetis, līdz ar to arī svītrkodu. Agrāk es paroli atcerējos, bet nesen (apmēram pirms 2 stundām) aizmirsu ..."


Quote
"Es izveidoju savu saitu. Bet visur stāv rakstīts, ka saitu vada uCoz sistēma!! Kā tā??! Es taču vadu saitu, un kas vispār tas tāds par uCoz?!"


Quote
"Pazuda iespēja saitā nomainīt lietotāju dzimšanas datus. Kā es tagad lai pārvaldu lietotāju dzimšanas dienas?!"


Quote
"Atbildi uz slepeno jautājumu pazaudēju kopā ar pasi ..."


Quote
"Sveicināti. Vēlos ielikt hipersaiti savā mājaslapā, bet nezinu kā, visur izmeklējos, bet nekur nav vietas, pat Vadības panelī iegāju, bet arī tur nav vietas, kur to ielikt, visur izmeklējos, bet šķiet jums ir problēmas ar hostingu, laikam uCozā nevar hipersaiti ielikt, žēl, būtu bijis neslikti ..."


Quote
"Reģistrācija pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem !"


Quote
"Cienītā Administrācija. Lūdzu iesakiet, kā pareizi sūdzēt tiesā jūs un jūsu saitu."


Quote
"Vēlos nopirkt saitu ar milzīgu apmeklētību. Lūgums bez maksas."


Quote
"Ar AdSense darbojos jau otro gadu, bet kur to visu izvietot, tā arī nav skaidrs ..."


P.S. AdSense - Google`s partnerprogramma

Quote
"Tagad daudzi slavē brauzeri 'mozilla forex'"


Nezinu, vai tie ir izdomāti, vai reāli, bet nu daži labi. biggrin

© arnis.ucoz



 
Spanky Pievienots: Sestdiena, 12.01.28, 17:21 | Ieraksts # 2 Offline

Ieraksti: 93
Praktikants
Labie! biggrin

Ienāc - Labz.id.Lv
 
Forums » Izklaide » Humors » Izteicieni par uCoz
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: