Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Foruma spēles » Izplidi TEST
Izplidi TEST
March Pievienots: Svētdiena, 12.09.02, 10:59 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 14
Jauniņais

Tatad uzdevums visiem ir vienads, ieiet saita, atbildet uz jautajumiem, nospiest "Paradit rezultatus smile " un iekopet vestuli kuru Tev izmeta ;D


LINK - http://www.home.lv/jayart/vestules.html

Sveicināts, dārgo dakter!
Mans vārds ir Mārcis. Esmu 13 gadus veca! Zināt, mani nomoka dīvaina seksuāla problēma un es gribu Jums pastāstīt par to. Tātad klausieties.
Reiz pulkstens 01:00, es izgāju no mājām pastaigāties. No tumšām šķērsielām pūta spēcīgs vējš un pēkšņi es redzēju viņu, viņu sauca Jurģelis - viņš bija vienkārši pretīgs! - Pidars! - es spalgā balsī iekaucos, un pazaudēju gredzenu.
Atguvos es lielā gultā, kājās mani bija Nike. Uz rakstāmgalda dega svece, bet aiz loga dega Rimi, ko aizdedzinājuši nolādētie celtnieki un mana sirds izšķīst. Tālāk viss notika ātri - viņš iznāca no vannas istabas, lēnām novilka savu zābaku un atkailināja savas spalvainās krūtis.
- Ak tu mana mazā Mārdža, - sacīja viņš un pienāca tuvāk. Man kļuva Sūdīgi. Pēdējā momentā es paspēju paskatīties viņa acīs, tās bija tādā pašā krāsā kā basketbola laukums un atkal pazaudēju gredzenu.
Klusums. Pēkšņi pa miegam dzirdu gārdzošu balsi: - Šonakt mēs TO darīsim 13 reizes! Es nezināju ko man atbildēt, bet saņēmu visu savu vilka drosmi un atbildēju: Da fuq?!
Tālāk viņš sāka skūpstīt man vēderu ar savām skaistām lūpām, un laidās arvien zemāk un zemāk... O nē! Viņš nonāca līdz TAI vietai... Viņa rokā iemirdzējās tosteris, kādēļ?! Par ko!!!
Var būt šis kāds jauns terorisma paveids, tomēr laika prātot bija maz. Es izlēcu no gultas un ieraudzīju fotogrāfiju: uz tās viņš kails ar kailu veci. Bet tas vecis izrādās bija Džims Kerijs. Un pie tam vēl viņš ir viņa opis!!! Izvirtulis! - es nodomāju, lēkdama no 47tā stāva loga...
Īsti nezinu, tas notika patiesībā vai bija tikai sapnis - bet man patika! Vai tas ir normāli, dakter?
Ar cieņu psihiatram,! (Mārcis).
Ieraksts labots: March - Svētdiena, 12.09.02, 11:00
 
DiaScal Pievienots: Svētdiena, 12.09.02, 16:15 | Ieraksts # 2 Offline

Ieraksti: 135
Entuziasts
Sveicināts, dārgo dakter!
Mans vārds ir Šimpandze. Esmu 1456 gadus veca! Zināt, mani nomoka dīvaina seksuāla problēma un es gribu Jums pastāstīt par to. Tātad klausieties.
Reiz pulkstens 4, es izgāju no mājām pastaigāties. No tumšām šķērsielām pūta spēcīgs vējš un pēkšņi es redzēju viņu, viņu sauca čihuahuā - viņš bija vienkārši pretīgs! - bļe! - es spalgā balsī iekaucos, un pazaudēju gredzenu.
Atguvos es lielā gultā, kājās mani bija zeķes. Uz rakstāmgalda dega svece, bet aiz loga dega māja, ko aizdedzinājuši nolādētie celtnieki un mana sirds saplīst. Tālāk viss notika ātri - viņš iznāca no vannas istabas, lēnām novilka savu jaku un atkailināja savas spalvainās krūtis.
- Ak tu mana mazā kaķsieviete, - sacīja viņš un pienāca tuvāk. Man kļuva sāpīgi. Pēdējā momentā es paspēju paskatīties viņa acīs, tās bija tādā pašā krāsā kā nekas un atkal pazaudēju gredzenu.
Klusums. Pēkšņi pa miegam dzirdu gārdzošu balsi: - Šonakt mēs TO darīsim 1456 reizes! Es nezināju ko man atbildēt, bet saņēmu visu savu suņa drosmi un atbildēju: ej nahuj!
Tālāk viņš sāka skūpstīt man vēderu ar savām loha lūpām, un laidās arvien zemāk un zemāk... O nē! Viņš nonāca līdz TAI vietai... Viņa rokā iemirdzējās leduskapis, kādēļ?! Par ko!!!
Var būt šis kāds jauns komunisma paveids, tomēr laika prātot bija maz. Es izlēcu no gultas un ieraudzīju fotogrāfiju: uz tās viņš kails ar kailu veci. Bet tas vecis izrādās bija Edijs Mērfijs. Un pie tam vēl viņš ir viņa es!!! Izvirtulis! - es nodomāju, lēkdama no 5tā stāva loga...
Īsti nezinu, tas notika patiesībā vai bija tikai sapnis - bet man patika! Vai tas ir normāli, dakter?
Ar cieņu psihiatram,! (Šimpandze).

Celtnieki māju aidzedzināja biggrin


Palīdzēju ? Palielini reputāciju!
 
Forums » Izklaide » Foruma spēles » Izplidi TEST
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: