Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Sports » Melbārža četrinieks 'sudraba pozīcijā' (BOBSLEJS)
Melbārža četrinieks 'sudraba pozīcijā'
wuxmachine Pievienots: Sestdiena, 14.02.22, 21:42 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 1081
GENERALISSIMO
Melbārža četrinieks 'sudraba pozīcijā' pēc pirmajiem diviem braucieniem; otram Latviešu kvartetam dalīta 13. vieta
Latvijas pilota Oskara Melbārža četrinieks sestdien XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos pēc pirmajiem diviem braucieniem ieņem augsto otro vietu.

Pirmajā braucienā Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pēc laba starta trases augšdaļā pieļāva nelielas kļūdas, kas atsaucās vēlāk uz ātrumu. Līdz ar to trases beigās Melbārdim piektais labākais laiks, bet līderim Aleksandram Zubkovam zaudēts diezgan daudz - 0,28 sekundes.

Tomēr otrais brauciens Melbārža četriniekam padevās izcils, kas ļāva ievērojami uzlabot situāciju kopvērtējumā. Salīdzinot ar pirmo braucienu, otro braucienu Melbārža kvartets veica tikai par 0,03 sekundēm lēnāk, kamēr citi konkurenti ievērojami pasliktināja savus salīdzinošos rezultātus.
Pirmo vietu pēc otrā brauciena spēja nosargāt Zubkova četrinieks, taču krievu pilots summā Melbārdi apsteidz vairs tikai par 0,04 sekundēm. Savukārt uz trešo vietu noslīdējis vācietis Maksimiljans Arndts, kurš bija vicelīderis pēc pirmā brauciena. Vācu kvartets Melbārdim&co summā zaudē 0,12 sekundes.

Tikmēr otrs Latvijas kvartets Osklars Ķibermanis ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Vairi Leibomu pēc diviem braucieniem ieņem dalītu 13.vietu. Pirmajā braucienā Ķibermanim bija 15.vieta, taču otrajā sasniedza 13.labāko laiku un pakāpās uz dalītu 13.vietu. Ķibermanis vienu pozīciju spēja uzlabot ar braucienu, bet vēl soli ausgtāk pakāpās pēc kanādiešu pilota Džastina Kripsa četrinieka kritiena.

© delfi 
Forums » Izklaide » Sports » Melbārža četrinieks 'sudraba pozīcijā' (BOBSLEJS)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: