Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Sports » NHL izvirza skarbus nosacījumus jaunajam kolektīvajam darba
NHL izvirza skarbus nosacījumus jaunajam kolektīvajam darba
JackDaniel Pievienots: Trešdiena, 12.07.18, 21:27 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 227
Inženieris


Nacionālā hokeja līga (NHL) izteikusi NHL Spēlētāju asociācijai (NHLPA) pirmos piedāvājumus jauna kolektīvā darba līguma noslēgšanai. Jaunie nosacījumi paredz lielas un skarbas izmaiņas, vēsta Ziemeļamerikas masu mediji.
NHL un NHL PA līdzšinējā vienošanās ir tikai līdz 15.septembrim, bet līdz tam abām pusēm jāvienojas par jaunu līgumu.

NHL piedāvā samazināt spēlētāju algas kopējo izdevumu sarakstā no 57 uz 46%. Tāpat NHL vēlas ieviest spēlētāju līgumu maksimālo termiņu – pieci gadi. NHL vēlas, lai katram spēlētājam turpmāk līgumā katru gadu būtu vienāda alga un līguma noslēgšanā nebūtu iekļauta darījuma parakstīšanas piemaksa. NHL arī vēlas izslēgt spēlētāju līgumu neskaidrību iespējamo risināšanu arbitrāžas tiesā, kā arī palielināt NHL jauno spēlētāju līgumu termiņu no trīs līdz pieciem gadiem, bet par neierobežoti brīvo aģentu spēlētājs varēs kļūt tikai pēc NHL aizvadītām desmit sezonām.

Šobrīd NHL spēlētājiem nav līguma termiņa ierobežojumi, kā arī ir minimāli ierobežojumi algu un piemaksu jautājumos.

Kā norāda Ziemeļamerikas hokeja eksperti, NHL jaunais piedāvājums nav pārsteidzošs, jo jau pirms tam NHL noteikusi striktu līniju pārrunās par jauno kolektīvo darba līgumu. 2004.gadā abas puses nevienojās par jaunu līgumu un toreiz NHL visu sezonu bija lokauts.

Pēc 2011./2012.gada sezonas vairāki spēlētāj izteicās, ka uzsāks jaunu sezonu, ja abas puses arī nebūs vienojušās. Tomēr tagad jau izskanējušas pirmās bažas, vai NHL sezona sāksies paredzētajā laikā – 11.oktobrī.

©Delfi.lv


 
Forums » Izklaide » Sports » NHL izvirza skarbus nosacījumus jaunajam kolektīvajam darba
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: