Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Kādu televizoru man vajadzētu iegādāties?
Kādu televizoru man vajadzētu iegādāties?
klimlimonov Pievienots: Ceturtdiena, 22.09.08, 11:51 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 5
Jauniņais
Maniem vecākiem drīz būs jubileja, un es gribu viņiem uzdāvināt jauku televizoru ar lielu diagonāli, viņu vecais televizors joprojām ir diezgan biezi ierāmēts un smags, tāpēc ir pienācis laiks iegādāties jaunu. Kurš uzņēmums būtu labāka izvēle?
 
matildamiller Pievienots: Ceturtdiena, 22.09.08, 11:55 | Ieraksts # 2 Offline

Ieraksti: 3
Jauniņais
Viens no viskonkurētspējīgākajiem uzņēmumiem šobrīd ir lg un Samsung. Abi ražo ļoti augstas kvalitātes produktus, bet atšķirība galvenokārt ir cenu diapazonā. Samsung televizori ir dārgāki, taču to kvalitāte ir nedaudz labāka.

Ieraksts labots: matildamiller - Ceturtdiena, 22.09.08, 11:57
 
klimlimonov Pievienots: Ceturtdiena, 22.09.08, 11:55 | Ieraksts # 3 Offline

Ieraksti: 5
Jauniņais
Labi, to esam noskaidrojuši, bet vai ir kādas nianses, kam jāpievērš uzmanība, pērkot? Tā kā esmu iepirkusies un vairumā gadījumu televizors ir no tā paša uzņēmuma, ar tādu pašu diagonāli, bet izmaksas var atšķirties.
 
matildamiller Pievienots: Ceturtdiena, 22.09.08, 11:56 | Ieraksts # 4 Offline

Ieraksti: 3
Jauniņais
Cenas veidošanās ir atkarīga no funkciju pieejamības, kāda programma ir labāka, ir balss ievade, attēla kvalitāte ir augstāka - pateicoties tam, televizors maksās par 200-300 eiro vairāk.

Šeit ir liela televizoru izvēle https://www.expressshop.lv/lv/p/televizori-un-aksesuri/televizori jūsu summas ietvaros. Protams, ideāli būtu ņemt televizoru ar ekrāna izšķirtspēju 4k, ar viedo TV, QLED matricu.

Ieraksts labots: matildamiller - Ceturtdiena, 22.09.08, 11:58
 
mainigais Pievienots: Trešdiena, 23.03.15, 12:15 | Ieraksts # 5 Offline

Ieraksti: 4
Jauniņais
Televizori loti dazadi, atkarigs kadam merkim un cik daudz vajag. Ja ir ta ka man kad vairakus televizorus nemu uznemumam tad ari finansejumu vajadzeja klat un lieliski palidzeja Krediti uznemumiem ar kuriem ne tikai televizorus vares sapirkt
 
Forums » Viss pārējais » Sasveicinies! » Kādu televizoru man vajadzētu iegādāties?
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: