Lietotāju sarunas
BUZZ AMATU MEKLĒJUMOS | KONKURSS! IESPĒJA IEGŪT ESKLUZĪVU REKLĀMAS VIETU PORTĀLĀ!
Atlikušie simboli: 200

Lappuse 1 no 11
Foruma moderators: Antikrists 
Forums » Spēles » Spēles » Kordbika!!!
Kordbika!!!
Sviests103 Pievienots: Trešdiena, 14.09.17, 19:56 | Ieraksts # 1 Offline

Ieraksti: 1
Jauniņais
Sveiki! Vienu dienu sāku meklēt internetā spēli, kas ir MMO RPG spēle ir par velti un nejauši uzdūros http://www.kordbika.lv Iegāju spēlē kur izleca simpātisks ekrāns, kas mani uzreiz uzrunāja. Izlēmu reģistrēties un palūkoties, kas tad īsti šī spēle ir. Sākumā likās kā parasta spēle kādas internetā ir pilns. Bet nejauši sākot spēlēt sapratu, ka esmu jau stundu pavadījis šinī spēlē un ka ir vēl vēlme pasēdēt. Godīgi redzēju ka spēle ir ar daudzām iespējām un dažādiem attīstības līmeņiem. Jau ienākot 3 dienu pēc kārtas sapratu, ka šī spēle ir radīta man. Izveidoju savu klanu, iepazinos ar pāris cilvēkiem, jo čats spēlē ir ļoti labi izstrādāts. Sapratu, ka šī spēle ir tāda ja aktīvi viņu spēlē Tev pērkamo naudiņu iedod pa velti un maksāt pat nevajag. Nu jau man ir labs ekipējums un es jau varu teikt esmu viens no Kordbikas iemītniekiem J. Iesaku arī citiem http://www.kordbika.lv
 
S@ndris98 Pievienots: Trešdiena, 14.09.17, 19:57 | Ieraksts # 2 Offline

Ieraksti: 1
Jauniņais
Piekrītu iepriekšējam. Protams, ka spēle nav perfekta, bet interesanti spēlēt un tur visi ir draudzīgi un atsaucīgi. Vairāk par spēli:
1. Tur ir daudz mantu.
2. Tirgus un veikals.
3. Monstri daudz.
4. Tur ir daudz vietas kur cīnīties.
5. Tur ir četras rases ( Orks – spēcīgs un izturīgs, Elfs – labs burvis, Cilvēks ar viņu var izpildīt daudz maģiju, jo viņam speciālā spēja ļauj to darīt, Vampīrs – arī labs uzbrukumam!
6. Raktuves kur var izrakt speciālus resursus un arī spēļu naudiņu.
7. Ekspedīcija – visu laiku dod spēļu naudiņu.
8. Patīk, ka klans var uzcelt savu pilsētu un katra māja ko dod visiem klana biedriem.
9. Darbnīca kur var uzlabot mantas.
10. Laboratorija, kur mantās var likt akmeņus un uzlabot mantu.
11. Pūķis kuru var trenēt.
Ir vēl daudz citu labu lietu! Iesaku ienākt un izmēģināt. Sākumā ņemiet cilvēku vieglāk būs, bet pēc tam vampīru. Ejiet sākumā uz http://www.kordbika.lv. Tad ievadiet e mail un paroli un sākat spēlēt. Ja tur ir jautājumi viņiem ir arī forums http://forum.kordbika.lv/index.php kurā var atrast papildus palīdzību. Man šī spēle ļoti patīk.
 
Forums » Spēles » Spēles » Kordbika!!!
Lappuse 1 no 11
Meklēšana: